Web Analytics

E veshur shkrut dhe ngushtë, Nora Istrefi tregon trupin si ‘peshk’

Këngëtarja e njohur kosovare, Nora Istrefi, vazhdon të jetë emër shumë i përfolur në mediat rozë, më shumë se për jetën e saj profesionale, ajo është diskutuar për jetën e saj private.

Ndarja e saj nga Robert Berisha, bëri bujë të madhe, duke bërë dyshen në fjalë shumë të komentuar.

Gjithsesi, ajo periudhë tashmë ka kaluar, e Nora po mundohet të jetojë jetën e saj larg syrit të publikut, ajo se fundmi ka publikuar disa fotografi ku shfaqet super terhqese.

E veshur me fustan të shkurt e te ngushtë, Nora tregon trupin e saj si ‘peshk’. /ORAinfo/

Nga rubrika