Edhe Arjola di të shfaqet provokative, kësaj here e bën me foto nga banjo

Aktorja dhe tani ylli televiziv, Arjola Demiri, është shfaqur me foto tepër provokative.

Arjola kësaj radhe ka zgjedhur që të paraqes asetet e saj me disa fotografi nga banjo e saj.

Teksa lart ajo ka të vendosur vetëm jelek të bardh në formë luleje, poshtë ajo ka të veshur një fustan veror portokalli.

Bukuroshja duket se ka filluar pushimet e saj por që nuk ka treguar se ku ka shkuar. /Express/