Web Analytics

Edona Llalloshi vesh fustanin me interesant që keni parë ndonjëherë

Botuar nga: InfoKosova

Edona Llalloshi është një ndër këngëtaret më të njohura të estradës shqiptare.

Ajo eshte shume e pelqyer ne publik me zerin unik e kenget e bukura qe sjell.

Edona tani është më pak e pranishme në skenë, mirëpo është shumë aktive në rrjete sociale.

Edona në fotografinë e fundit shihet e veshue me fustanin më të veҫantë qe keni parë dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Shiko foton:

Të FUNDIT