Web Analytics

Efi Dhedhes sqaron foton e dyshimtë me Flori Mumajesin ditën e Shën Valentinit

Botuar nga: InfoKosova

Në ditën e Shën Valentinin Efi Dhedhes dhe Flor Mumajesi trazuan jo pak rrjetin kur vendosën të postonin një foto duke u puthur në faqe.

Kaq mjaftoi që në rrjet të përflitej për një romancë të mundshme mes tyre.

Gjithsesi, mes tyre nuk ka asgjë më shumë se një miqësi.

E pyetur mbi këto pikëpyetje në intervistën e fundit me “Prive”, Efi deklaroi se ajo dhe Flori janë vetëm miq.

E sa i takon fotos tha se rastisën të dy në një event në 14 shkurt.

”Jo.

Kemi bërë një foto dhe ka qenë fiks dita e Shën Valentinit. I

shim rastësisht në një event atë ditë.

Ne jemi thjesht shumë miq.”– u shpreh Efi.

Shiko foton:

Të FUNDIT