Web Analytics
BallinaSHOWBIZElhaida Dani ndan balerinin nga e dashura?

Elhaida Dani ndan balerinin nga e dashura?

Fillimisht Elhaida Dani u ngacmua në “Më lër të flas”, për marrëdhënien me balerinin e “Dancing with the Stars”, Ledianin.

Ndonse së fundimi në rrjet ka patur reagime e komente se dyshja kanë nisur një marrëdhënie.

Ndonse Ledi ka qenë prej vitesh me një vajzë simpatike bjonde, të cilën duket se është ndarë pasi kanë fshirë të gjitha fotot dhe nuk ndiqen në Instagram.

Por a të jetë vallë, shkak Elhaida?

Kjo mbetet për tu parë.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit