Web Analytics

“Nëse je 40 vjeç dhe s’ke pesë fëmijë, je homoseksual”, deklarata e Tate që shkaktoi sërish reagime

Botuar nga: InfoKosova

Figura e njohur, Andrew Tate, ka ndezur sërish debat në rrjetet sociale me një prej komenteve të tij në X që kanë rrëmbyer vëmendjen e një publiku të gjerë.

“Seksi është për të bërë fëmijë.

Çdo burrë që bën seks me femra sepse ndihet mirë është homoseksual.

‘Oh, shkrimi im është i bukur, kjo është e mrekullueshme!’ Në fakt, nëse je 40 vjeç dhe ke më pak se pesë fëmijë, me siguri je gay dhe thuajse asnjë trashëgimi gjenetike”, ishte deklarata e tij që ngjalli reagimin e një mase të madhe të ndjekësve.

Por, ky njoftim nuk ka mbetur pa u vënë re nga platforma e X (ish-Twitter,) që si rrallëherë reagoi menjëherë duke shënuar postimin si kontrovers.

Andrew Tate, i cili është nën akuzë për trafikim njerëzor dhe shfrytëzim seksual, ka një histori të gjatë me komente që kanë tronditur dhe ndarë opinionin publik./Sinjali/

Të FUNDIT