Web Analytics
E diel, 16 Qershor, 2024
25.7 C
Pristina

Eli Fara festoi ditëlindjen, por vajza e saj mori gjithë vëmendjen

Ishte festa e Eli Farës, por vëmendja plotësisht shkoi tek vajza e saj.

Marina e veshur me një fusta të shkurtër, ku pjesa e gjoksit ishte pothuajse e gjitha e hapur, dukej më provokative se kurrë.

Ditëlindja e mamasë së saj ishte një ditë speciale, dhe veshja e saj po tregon këtë gjë.

Eli Fara, nga vajza e saj pranoi një tufë me lule si dhuratë për ditëlindje./kosovarja/

Shiko foton:

 

Nga rubrika