Web Analytics
E hënë, 5 Qershor, 2023

Eli Fara festoi ditëlindjen, por vajza e saj mori gjithë vëmendjen

Ishte festa e Eli Farës, por vëmendja plotësisht shkoi tek vajza e saj.

Marina e veshur me një fusta të shkurtër, ku pjesa e gjoksit ishte pothuajse e gjitha e hapur, dukej më provokative se kurrë.

Ditëlindja e mamasë së saj ishte një ditë speciale, dhe veshja e saj po tregon këtë gjë.

Eli Fara, nga vajza e saj pranoi një tufë me lule si dhuratë për ditëlindje./kosovarja/

Shiko foton:

 

Të FUNDIT

Rrjetet Sociale

630,884FansaPëlqeje
28,141NdjekësitNdjek
999NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu