Web Analytics
BallinaSHOWBIZElitën e kanë lodhur shumë fëmijët, del në rrugë me rroba të...

Elitën e kanë lodhur shumë fëmijët, del në rrugë me rroba të pahekurosura

Elita Rudi është një ndër moderatoret më të njohura në vend.

Atë së shpejti do të mund ta shihni sërish në ekranet televizive.

Elita është e martuar me Gjikon dhe kanë dy fëmijë.

Por, duket së fëmijët e kanë lodhur shumë.

Kjo pasiqë në fotografinë e fundit ajo është shfaqur e veshur me rroba të pahekurosura.

Elita nje kohe pauzoi nga puna.

Ajo ishte e perkushtuar ne rritjen e dy femijeve te saj Botes dhe Zerit.

Por, shume shpejt do ta shohim ne ekran, si moderatore e emisionit te Big Brother Vip Kosova,/ORAinfo/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit