Web Analytics

Era ‘harron’ Don Xhonin, në një lidhje me futbollistin e njohur

Era Istrefi tërhoqi vëmendje disa ditë më parë, teksa u shfaq në stadiumin “Diego Armando Maradona” për ndeshjen Napoli-Inter.

Menjëherë pas kësaj kanë nisur edhe aludimet për një lidhje të mundshme mes këngëtares dhe futbollistit Amir Rrahmani.

Ndërkohë, së fundmi ka edhe një tjetër indicie, që i përforcon edhe më tepër zërat për një romancë.

Era Istrefi ka ndarë në rrjetet sociale momente relaksi në një hotel në Kapri, ndërsa mësohet se në të njëjtin vend dhe hotel gjatë këtyre ditëve ka qenë gjithashtu edhe Rrahmani, së bashku me skuadrën e Napolit.

Nga rubrika