Web Analytics

Era Istrefi mbushë 30 vjeç por fansat nuk e besojnë!

Këngëtarja e njohur e estradës shqiptare, mirë po edhe internacionale, Era Istrefi, së fundmi ka marrë vëmendje për projektin e ri me Noizy-n, i cili u bë hit.

Kjo e fundit, festoi ditëlindjen e tridhjetë, ku morri mjaftë shumë urime nga shoqëria, por edhe nga fansat e saj.

Si duket, Era nuk e ka fare kompleks moshën dhe e tregon haptazi atë, ndryshe nga shumë artistë tjerë.

Duket se ajo kaloi një kohë të mirë duke e festuar këtë ditëlindje bashkë me shoqërinë dhe familjen e saj./Kosovarja/

 

Nga rubrika