Web Analytics
E diel, 16 Qershor, 2024
29.8 C
Pristina

Është dukshmërisht e dukshme Xhensila është shtatzanë!

Eshte publikuar kenga“Yjet” të cilën e kanë prezantuar në Big Brother, kengetaret Xhensila Myrtezaj dhe Klaidi Haruni.

Ndonse nga vete artistet eshte fshir, dikush nga fansat ka shkeputur kete kenge pjese te nates finale te BBVA.

Por siç e shohim edhe në video këngëtarja duket qartë që është në fillimet e shtatzënisë së saj të dytë.

Madje edhe miq të saj flasin nën zë që këngëtarja është në pritje të ëmbël ndonëse nuk ka dëshirë ta pranojë ende në media.

Njësoj siç veproi në shtatzëninë e parë ku pas 8 muajsh e bëri publik lajmin e pritjes së ëmbël.

Shiko videon:

Nga rubrika