Web Analytics

Fifi godet keq me një thumb publikisht

Botuar nga: InfoKosova

Ajo eshte nje nder personazhet me te komentuara te showbizit.

Fifi po shijon mëmësinë përtej oqeanit në Amerikë përkundër që nuk po mungon me projekte muzikore.

Së fundmi ajo ka ‘goditur’ fenomenin e vëmendjes me çdo kusht përmes një postimi në Instagram.

‘Njerëzit për famë dhe ndjekës çka nuk po bëkan’, është shprehur Fifi në një postim në InstaStory.

Shiko foton:

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,022,753FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT