Web Analytics
E shtunë, 3 Qershor, 2023

Fifi i tregon vështirësitë e para si nënë

Këngëtarja Fifi po e shijon jetën si nënë për herë të parë teksa lindi në New York dhe po vazhdon qëndrimin atje.

Teksa është e lumtur me foshnjën në krahë ajo ka treguar edhe problematikat e para.

Përmes disa fotografive mjaftë qesharake si të gjithë fëmijët edhe Theo Mal s’e lë të ëmën ta bëjë gjumin rehat, shkruan kosovarja.

Ka momente ku s’ka aspak rëndësi ç’zhurma mund të bëhen rreth e rrotull, i vogli nuk zgjohet në asnjë moment.

Por nëse Fifi mbyll sytë? Ai zgjohet menjëherë!

Të FUNDIT

Rrjetet Sociale

630,884FansaPëlqeje
28,141NdjekësitNdjek
999NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu