Web Analytics

Fitoi plot 100 mijë euro nga ‘Ferma Vip’, zbulohet arsyeja pse Dijonisi ‘iku’ në Dubai

Fituesi i “FermaVip”, Dijonis Biba ndodhet prej disa ditësh me pushime luksoze në Dubai.

Por duket se ky udhëtim për Dijonisin nuk është vetëm për pushim.

Dijonisi ka paralajmëruar në Instagramin e tij se po vjen një këngë e re me videoklipin e realizuar në Dubai.

Në këtë frymë luksi, nuk mund të mungonte edhe një modele bukuroshe e cila duket se i ka vjedhur vëmendjen.

Kënga pritet të jetë ritmike dhe fiks për stinën e verës.

Projekti i Dijonisit do publikohet ditën e nesërme.

Nga rubrika