Web Analytics

Fjolla Morina e lumtur me të dashurin e ri, thotë se e mban në “ajër”

Këngëtarja, Fjolla Morina, ka folur për herë të parë pas ndarjes nga ish bashkëshorti i saj.

Ajo ka konfirmuar se tashmë është në një lidhje dhe i dashuri i ri po e bën shumë të lumtur e duke shtuar se po e mban në “ajër”.

“Po, jam në lidhje, në zemrën time erdhi një mashkull, i cili është burrë, i madh dhe normal respekti dhe të gjitha, por pa qenë mashkull, veç kush të gënjen, kështu që unë kam rënë në të”, tha Fjolla Morina në Prive, teksa shihej shumë e dashuruar.

Derisa kujtojmë se javë më parë ajo doli me një video-mesazh në Instagram në një gjendje të rënduar emocionale, duke akuzuar ish-të dashurin e saj dhe disa nga familjarët.

Ndryshe, Fjolla Morina shpesh eshte komentuar per jeten e saj private, ku ndjekesit e saj jane interesuar te dine me shume sa sa rreth punes.

Nga rubrika