Web Analytics

Frizerka transformon Eni Koçin, duket kaq bukur me frizurën e re

Botuar nga: InfoKosova

Eni Koçi vazhdon të jetë një emër tejet i përfolur në publik, ajo është një ndër këngetarët më të pëlqyera shqiptare.

Eni Koçi dhe bashkëshorti i saj Genc Prelvukaj së fundi janë bërë prindër të një vajze, të cilën e kanë pagëzuar me emrin Adea.

E pas lindjes Eni ka qenë më e rezervuar në postimet e saj në rrjete sociale.

Sot, Eni ka publikuar pamje nga salloni ondolim, ku duket te ketë bërë tranaformimin e madh.

Ajo me këtë ndryshim duket shumë bukur.

Shiko Videon:

RRJETET SOCIALE

630,627FansaPëlqeje
27,997NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Të FUNDIT

x