Web Analytics

Gili e sfidon edhe rejën e saj, me këtë veshje tregon trupin si ‘peshk’

Botuar nga: InfoKosova

Gili, është padyshim njëra nga personazhet më të dashura për publikun, duke qenë se është që një kohë të gjatë në skenën muzikore, ajo ka ditur që me këngët e saj të i bëjë për vetë shumë adhurues.

Tani pasi që sezoni i verës dhe dasmat janë në kulm, Gili është shumë e angazhuar në ahengje të ndryshme.

Ajo se fundmi ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur me fustan të gjatë e të ngushtë.

Në këtë veshje ajo tregon trupin e saj terheqëse, edhe pse është bërë vjehërr, Gili në këtë imazh e sfidon me format trupore edhe rejën e saj. /ORAinfo/

Të FUNDIT