Web Analytics
BallinaSHOWBIZGili e sfidon edhe rejën e saj, me këtë veshje tregon trupin...

Gili e sfidon edhe rejën e saj, me këtë veshje tregon trupin si ‘peshk’

Gili, është padyshim njëra nga personazhet më të dashura për publikun, duke qenë se është që një kohë të gjatë në skenën muzikore, ajo ka ditur që me këngët e saj të i bëjë për vetë shumë adhurues.

Tani pasi që sezoni i verës dhe dasmat janë në kulm, Gili është shumë e angazhuar në ahengje të ndryshme.

Ajo se fundmi ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur me fustan të gjatë e të ngushtë.

Në këtë veshje ajo tregon trupin e saj terheqëse, edhe pse është bërë vjehërr, Gili në këtë imazh e sfidon me format trupore edhe rejën e saj. /ORAinfo/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit