Web Analytics

Godet Zana Avdiu, thotë se në Kosovë edhe për çika qesim pushkë

Botuar nga: InfoKosova

Zana Avdiu është aktivistja e të drejtave të njeriut, feministja dhe analistja e njohur kosovare.

Zana është shumë prezente në skenën mediale shqiptare me mendimet e saj, të cilat shpesh hasin në kundërshti.

Zana, ka reaguar edhe për vrasjet e fundit të grave, të ndodhura së fundi në vendin tonë.

Ky është mbishkrimi i aktivistes, lëshuar në rrjete sociale./kosovarja

Shiko foton:

Të FUNDIT