Web Analytics

Publikohen fotot e ‘Naim shacit’ kur ishte i ri, shikoni sa i bukur ishte

Botuar nga: InfoKosova

Aktori Donat Qosja nuk ka rastësi në karrierën e tij në botën e artit, teatrit, filmit dhe televizionit.

Si i biri i një prej figurave më të ndritura të regjisë, ai duket se ka lindur gati për të bërë atë që bën.

Aktori ka qenë pjesë e shumë projekteve që e kanë shënuar karrierën e tij artistike, duke qenë protagonist në filmin ikonik “Dashuria e bjeshkëve të nemuna”.

Në atë kohë, Donat Qosja ishte padyshim një nga aktorët dhe djemtë më të pashëm në vend.

Dhe në të vërtetë, ai vazhdon të jetë i tillë edhe sot.

Shiko fotot:

Të FUNDIT