Web Analytics

Ju kujtohet Ledjana e Përputhen? Ja kush i’a mori zemrën!

Botuar nga: InfoKosova

Ish-konkurrentja e “Përputhen”, Ledjana Prenga, është ende e përfshirë në jetën e mediave sociale dhe vazhdon të shkëlqejë në vëmendjen e ndjekësve të saj.

Ajo ka ndarë një foto të saj bashkë me maceën e saj, duke kapur menjëherë vëmendjen e shumë njerëzve, veçanërisht për shkak të mesazhit që ka shoqëruar fotografinë.

“Një dashuri si kjo e jona, Lucky është thjesht një dasuli e vogël që më shoqëron kudo, edhe në momentet kur nuk le asnjë sekondë vetëm,” shprehet Ledjana.

Nëpërmjet këtij veprimi, bëhet e qartë se Ledjana shpreh një dashuri dhe kujdes të mëdha për kafshën e saj.

Shiko foton:

Të FUNDIT