Web Analytics

Tag: Ledjana Prenga

Ju kujtohet Ledjana e Përputhen? Ja kush i’a mori zemrën!

Ish-konkurrentja e "Përputhen", Ledjana Prenga, është ende e përfshirë në jetën e mediave sociale dhe vazhdon të shkëlqejë në...

Ledjana bën gjestin e madh në muajin e shenjtë të Ramazanit

Ledjan Prenga, ish konkurrentja e Përputhen është trajnere fitnesi ku po punon në profesionin e saj. Ajo ka humbur shumë...

Një “e tretë” futet në lidhjen e Ledjanës dhe partnerit, ajo reagon ashpër

Ish konkurrentja e Përputhen, Ledjana Prenga ka tërhequr vëmendjen me një postim në rrjete sociale. Ajo ka thumbuar keq, duke...

Duket shumë më e vjetër, nuk do besoni sa vite mbushi Ledjana Prenga

Ledjana prenga është bërë e njohur për publikun nga emisioni i dashurisë Përputhen. Megjithëse ajo dhe Mevlani kishin pëlqim në...