Web Analytics
Ballina Etiketimet Ledjana Prenga

Etiketim: Ledjana Prenga

Janë bërë gjitha një fytyrë, sot nuk po njihet Ledjana e...

Ledjana Pergega, u bë e njohur nga emisioni i dashurisë “Përputhen” Ajo ishte njëra ndër konkurrentet më të komentuara që kur hyri në atë program. Si...

Në bluzën super të shkurtër, Ledjana vë në fokus gjoksin e...

Ledjana prenga befasoi me foton e fundit. Ajo shfaqet me flokë dredha veshur me njzë bluzë të shkurtër, shkruan InfoKosova. Ajo ka vënë në pah kështu...

Ledjana pjesë e “Big Brother VIP”? Ja si qëndron e vërteta!

Spekulimet për Big Brother VIP nisën javë më parë para konfirmimit se edicioni i ri do të mbahej këtë vit. Pas konfirmimit, shumë përdorues të...

Ledjana nuk ndalet duke ekspozuar gjoksin

Ledjana Prenga kohët e fundit po sjell fotografi mjaft atraktive. Në fokus ajo ka gjoksin e saj super të formësuar, shkruan InfoKosova. Ledjana që nga koha...

Ledjana i bën surprizën më të bukur Olsës

Ledjana e vizitoi autoren e Perputhen Olsa Muhameti. Dhe për të ajo ka blerë disa dhurata për të cilat Olsa u surprizua mjaft shumë, shkruan...

Ledjana ‘çmend’ rrjetin, e qet në fushë gjoksin gjigant

Ledjana Prenga postoi një nga fotot më atraktive t saj. Ajo shfaqet e veshur me xhinse super të shkurtra kombinuar me një bluzë të bardhë...

Ledijanes së “Përputhen” nuk i mjaftojnë 400 mijë

Të gjithë pjesmarrësit e shout të njohur televiziv “Përputhen”, kanë bërë qindra mijëra ndjekës në rrjete sociale. Janë bërë të famshëm dhe tejet të percjellur...

Mevlani fotografohet me femrën më të ‘’URRYER” nga Ledjana!

Mevlan Shaba ishte nga konkurrentët më protagonist në ‘’Për’puthen’’. Ish-konkurrenti që është nga meshkujt që ka zhvilluar më së shumti takime u gjend mes ‘’dy...

Ledjana poston foto atraktive: Qysh mos me më dasht

Ledjana Prenga postoi një fotografi të nxehtë. E krahas saj ajo vëmendje mori edhe me përshkrimin, shkruan InfoKosova. ''Qysh mos me më dasht'' shkruan Ledjana ku...

Duket më shumë, por nuk do ta besoni sa vjet ka...

Ledjana Prenga ka zhvilluar një bashkëbisedim me përcjellësit në Instagram. E nga pyetjet që ajo mori ishte edhe në lidhje me moshën e saj, shkruan...

LAJMET MË TË LEXUARA