Web Analytics

Goditet një këmbësore nga një veturë në Prishtinë

Botuar nga: InfoKosova

Një këmbësore është aksidentuar nga një veturë në lëvizje në vendkalimin për këmbësor sot rreth orës 08:15 në rrugën ‘Agim Ramadani’ në Prishtinë.

Sipas informacioneve nga terreni, këmbësorja është dërguar menjëherë më autoambulancë në QKUK për tretman mjekësor.

Ndërkaq, Telegrafi ka kontaktuar dhe zyrën për informim të Policisë së Kosovës, mirëpo të njëjtit janë të paqasshëm. /Telegrafi/

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,163,351FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT