Web Analytics
BallinaSHOWBIZGrimerja e bën si “loçkë” Leonorën, vëmendje merr fustani i saj

Grimerja e bën si “loçkë” Leonorën, vëmendje merr fustani i saj

Leonora Jakupi, vazhdon të jetë emër shumë i përfolur në mediat rozë.

Ajo cilësohet ende njëra nga artiset më të kërkuara dhe këtë sezon ka qenë shumë e kërkuar në dasma dhe ahengje, shkruan ORAinfo.

E sezoni, për të duket se nuk ka mbaruar.

Kjo pasi këngëtarja nga Drencia ende po vazhdon të këndojnë në dasma.

Në foton e fundit ajo është shfaqur shumë e kuruar, pasi grimerja Sellma e ka bërë atë si kukull.

Ajo çka ka marrë gjithë vëmendjen është edhe fustani i saj shumë elegant./ORAinfo/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,001NdjekësitNdjek

Të Fundit