Web Analytics

Habit Kiara, nuk do besoni sa kohë i mori të përgatit valixhet për pushime me Luizin dhe Lunën

Kiara Tito dhe Luiz Ejlli u bënë prindër të një vajze para dy muajsh.

Kiara ndan pamje të shumta nga përditshmëria duke përfshirë edhe bebi Lunën.

Së fundmi ajo ka treguar se ka përgatitur valixhet për pushime.

Ajo ka publikuar foton me valixhe derisa skruan: ‘Një valixhe dy orë për tu bërë, tri valixhe gjashtë orë’ duke treguar se i mori 6 orë kohë që të përgatit valixhet për gjithë familjen./InfoKosova/

Shiko foton:

Nga rubrika