Web Analytics

Habit Mozzik, ja si i arsyetohet Loredanës për tradhti

Reperi Mozik këto ditë mori gjithë vëmendjen me romancën e tij që ka krijuar me Lotina Hazirin.

Ai ka publikuar ne rrjete sociale bisedat qe i kishte shkruajtur Lotenes ne vitin 2019 andaj rrjeti komentuan se e ka tradhtuar Loredanen.

Sipas Mozzik kjo nuk eshte e vertete dhe per kete u arsyetua me nje postim.

Ai postoj këngën ‘Dhelpër dinake’ pasi ia dedikoj Loredanës duke treguar dhe datën e sakët.

Pra Mozzik iu arsyetua për tradhti Loredanës.

Shiko foton:

Nga rubrika