Web Analytics

Harrojeni Learta Jakupin, shoqja e saj e ngushtë qenka një bukuroshe e vërtetë

Botuar nga: InfoKosova

Learta Jakupi është një ndër personazhet më të njohur dhe më të përfolur të show bizzit.

Ajo u bë e njohur fillimisht si reja e Shyhrete Behlulit, e më pas edhe për linjën e saj të fustanave.

Në postimin e fundit, ajo është shfaqur bashkë me shoqen e saj të ngushtë.

Learta është bukuroshe, por shoqja e saj qenka akoma më e bukur./ORAinfo/

Shiko foton:

Të FUNDIT