Web Analytics

I dashuri Gent Fatali, zbulon pseudonimin e ëmbël se si e thërret motrën e Loredanës

Botuar nga: InfoKosova

Artisti i njohur shqiptar, Gent Fatali dhe motra e Loredanës, Rozafa, prej vitesh po jetojnë një histori dashurie të bukur bashkë.

Ditën e djeshme Rozafa ka pasur ditëlindjen dhe sigurisht nuk ka munguar një urim i ëmbël nga partneri i saj.

“Gëzuar ditëlindjen dashuria ime”-ka shkruar ai, teksa na zbulon kështu edhe si e thërret partneren e tij te zemrës.

Shiko foton:

Të FUNDIT