Web Analytics
E martë, 28 Maj, 2024
16.9 C
Pristina

Ilirjana i bënë gjeste Kaderit, çka po ndodh kështu?

Ilirjana Sadriu dhe Kader Kicaj kanë pasur një eksperiencë të bujshme televizive.

Të dyja ishin pjesë e shout real “Big Brother VIP Kosova” dhe qëndruan mjaftë gjatë në lojë.

Në “Big Brother VIP Kosova” nuk dukej që dy vajzat gëzonin shoqëri të afërt, por jashtë po shihen bashkë.

Në këtë foto, ato shfaqen në një pozë interesante, ndërkohë që Ilirjana duket teksa i bënë gjeste Kaderit.

Shiko foton:

Të fundit