Web Analytics

Ilnisa reklamon trupin ‘çokollatë’ nga pushimet në Turqi

Ilnisa Agolli dhe Meriton Mjekiqi po kalojnë pushimet bashkë në Turqi.

Cifti po publikojnë foto krah njëri tjetrit, por nuk mungojna as ato ku shihen vetëm.

Ilnisa ka publikuar një foto duke shijuar darkën.

Derisa merrë vëmendje me ngjyrën e trupit cokollatë dhe format trupore./InfoKosova/

Shiko foton:

Nga rubrika