Web Analytics

Ish kunatat e Violetë Kukaj plasin bombën: E dërgoj vëllain tonë në psikiatri për tu ikur borxheve

Botuar nga: InfoKosova

Dy ish kunatat e këngëtares Violetë Kukaj ndër tjerash në “E diell”, po thonë se Violeta është ndarë nga vëllai i tyre, Faiku për t’iu ikur borxheve.

Njëra nga motrat, deklaron se Violetë e ka dërguar në psikiatri atëherë burrin e saj.

Ndërmjetësuesja Eni Çobani konkludon se personi në fjalë mund të mos jetë i sëmurë dhe se kjo është një lojë.

Motrat, pretendojnë se kjo është loja e këngëtares, asaj kohe gruaja e Faik Retkocerit./kosovarja/

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,163,203FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT