Web Analytics

Jonida Vokshi e kujton këtë periudhë para shtatzënisë

Botuar nga: InfoKosova

Aktorja dhe moderatorja e njohur, Jonida Vokshi, e ka kujtuar periudhën se si ishin linjat e saj para shtatzënisë.

Veshur në fustan të zi e të shkurtër që ia vinte në pah linjat trupore perfektë.

Ndërsa tani ajo është në pritje të ëmbël teksa imazhe nga ajo nuk mungojnë edhe me barkun e rrumbullakosur.

Kujtojmë se, ajo ka edhe një vajzë teksa tani do të lind djalë./Kosovarja/

Shiko foton:

Të FUNDIT