Web Analytics
E diel, 16 Qershor, 2024
29.8 C
Pristina

Jori e papërmbajtur, e puth të dashurin italin në mes të rrugës në Tiranë

Ish-banorja e “Big Brother VIP 2” Jori Delli ndodhet në Tiranë së bashku me partnerin e saj Fred De Palma.

Ajo ka shfrytëzuar çdo moment të reperit në Shqipëri, duke e shëtitur dhe duke i treguar vendet më të bukura.

Së fundmi, Top Channel e ka kapur çiftin gjatë një shëtitje në Tiranë, ku nuk mungojnë as puthjet.

Jori është veshur me një kostum të zi, i cili e tregon më klas, ndërsa Fred De Palma, shihet i veshur shumë sportiv.

Jori dhe Fredi ecin dorëpërdore, ku duken më të dashuruar se kurrë.

Shiko videon:

Nga rubrika