Web Analytics

Kaltrina Mikushnica na prezanton me vajzën e vogël, kaq e bukur qenka bërë

Kaltrina Mikushnica është moderatore mjaft e zonja dhe e pëlqyer në publik.

Por, ajo është edhe nënë mjaft e përkushtuar për fëmijët e saj.

Ajo ka dy vajza me të cilat sjell momente nga përditshmëria herë pas herë.

Së fundmi ka publikuar një foto me vajzën e vogël Mara dhe duken mjaft bukur nënë e bijë./InfoKosova/

Shiko foton:

Nga rubrika