Web Analytics
E premte, 2 Qershor, 2023

Kapen mat në shoqërinë e njëri-tjetrit, Nita dhe Shpati sërish bashkë?! (VIDEO)

Ata dy jane nder banoret me te komentuar te edicionit te dyte te BBVA.

Nita Latifi dhe Shpati janë parë se bashku teksa dilnin nga një kafene.

Nuk dihet përse janë takuar apo nëse ka ndonjë rikthim në lidhjen e tyre.

Dyshja ishin shumë të afruar edhe në “BBVA”, edhe pse atë kohë e mohuan një ribashkim të mundshëm, por video e flet të kundërtën.

Shiko videon:

Të FUNDIT

Rrjetet Sociale

630,884FansaPëlqeje
28,141NdjekësitNdjek
999NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu