Web Analytics

Kështu reagoi për vrasjet e fundit në Kosovë bashkëshortja e Përparim Rames

Botuar nga: InfoKosova

Kohës së fundit Kosova është tronditur me vrasjet e dy grave Gjyljeta Ukella dhe Eriona Cokli.

Me këtë rast nuk ka munguar as reagimet e shumta nga fytyrat publike.

Kristale Rama është bashkëshortja e kryetarit të Prishtinës e cila është ndjerë e prekur nga vrasjet e grave.

Ajo ka publikuar një postim në ‘Instagram’ ku tregon së po bashkëndjen dhimbjen.

Shiko foton:

Të FUNDIT