Web Analytics

Bora publikon Donaldin në gjendje të acaruar, pas asaj që i bënë Romeos në BBVA

Botuar nga: InfoKosova

Lidhja e Romeos dhe Heidit edhe këtë spektakël u diskuta nga banorët në “BBVA”.

Kjo lidhje po bën që të gjithë banorët ta godasin Romeon në pikat e tij më të dobëta.

Këtë situatë nuk po e përjeton lehtë as Donaldi nga shtëpia.

Në një postim që ndau Bora, fytyra e Donaldit tregon qartë acarimin dhe nervëzimin nga akuzat që po i bëhen Romeos.

Si vëlla binjak këto situata ai duket se nuk po i përjeton edhe lehtë./Kosovarja/

Shiko foton:

Të FUNDIT