Web Analytics

Këta janë tre banorët më të preferuar nga publiku për këtë javë

Botuar nga: InfoKosova

Zarfi i parë në edicionin e dytë të Big Brother VIP Kosova 2 ka ardhur.

Këtë ishte me tre banorët e preferuar përgjatë këtyre ditëve sa ka nisur formati më i madh televiziv në vend.

Përmes televotimit publiku tre banorët më të preferuar ka zgjedhur: Edona James, Gani Gërmia dhe Blero.

Ndërkaq, dy më pak të preferuarit janë Blerando dhe Brikenda.

Shiko foton:

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,163,351FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT