Web Analytics

Këtë janë dy banorët më pak të preferuar nga publiku

Mbreme ishte nje Prime goxha i nxehte, ku kishte edhe debate te shumta mes banoreve.

Dy banorët më pak të preferuar të Big Brother VIP Kosova 2 për këto ditë nga publiku janë zgjedhur Blerando dhe Brikenda.

Kjo erdhi pas televotimit që ishte i hapur për të votuar publilu.

Ndërkaq, tre banorët më të preferuar janë Edona, Gania dhe Blero./Klankosova/

Shiko videon:

Nga rubrika