Web Analytics

Këtu mund ta ndiqni live finalen e BBVK2

Botuar nga: InfoKosova

Sonte është finalja e madhe e edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova.

Pos në ekranet televizive, finalen do të mund ta ndiqni live edhe në kanalin e Big Brother VIP Kosova në YouTube.

Katër finalistë e këtij edicioni janë: Shqipja, Lumbardhi, Blerando dhe Edona.

Shiko videon:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT