Web Analytics

Kiara Tito i jep fund miqësisë me moderatoren e njohur shqiptare

Botuar nga: InfoKosova

Dy moderatoret shqiptare Dojna Mema dhe Kiara Tito ndoshta nuk kanë qënë shoqet më të ngushta,por kanë qënë shoqe.

Themi kanë qënë sepse vumë re se ato as nuk ndiqen më në Instagram me njëra tjetrën.

Arsyet e prishjes së kësaj miqësie mbeten ende të pa zbuluara, diçka ka ndodhur pas skenës së Showbizz-it që ka shtyrë vajzat të ndërpresin marrëdhëniet.

Na vjen ndërmend se në fakt, Vlashent Sata (bashkëshorti i Dojnës) ka miqësi të vjetër me bashkëshortin e Megi Topallit ( ish-i i Luizit).

Mos është kjo arsye? Këto janë aludime të pakonfirmuara derisa të mësojmë arsyen e vërtetë.

Shiko foton:

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,163,237FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT