Web Analytics

Kiara tregon momentin e daljes nga marteniteti: Bashkëshorti më në fund bën… (Video)

Botuar nga: InfoKosova

Këngëtari Luiz Ejlli dhe moderatorja Kiara Tito, janë bërë prindër të një vajze, të cilën e kanë quajtur Luna Mari.

Pak çaste më parë Kiara ka ndarë me ndjekësit e saj momentin kur del nga marteniteti, ku në video shfaqet Luizi duke mbajtur vajzën.

“Kur bashkëshorti më në fund bën ecjen ‘hot’ të babait”, ka shkruar ajo krahas videos.

Ndersa mori komente te shumta pozitive krahas videos.

Shiko videon:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kiara Tito (@kiaratito)

Të FUNDIT