Web Analytics

Kjo është pasuria marramendëse e familjes së fituesit të Big Brother, Lumbardhit

Botuar nga: InfoKosova

Lumbardh Saihu është fituesi i Big Brother Vip Kosova 2.

Shpesh është përfolur se Lumbardhi ka familje të pasur madje duke shkuar në ekstrem se ata i kanë blerë atij fitoren.

Babai i Lumit, Salihu ishte së fundmi i ftuar në një emision në ATV ku tregon për pasurinë e familjes si investuan.

“U ktheva prej Austrisë dhe të gjithë pasurinë me vëllezërit e investuam në Kosovë” thotë ai derisa tregon për fermën që kanë./InfoKosova/

Shiko videon:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT