Web Analytics
E diel, 16 Qershor, 2024
29.8 C
Pristina

Kristi ‘shkrihet’ nga puthja e balerinës

Vëllai i Madh ka organizuar mbrëmë një festë beqarie për Luiz Ejllin.

Situata në shtëpinë më të famshme në Shqipëri është bërë mjaft e ‘nxehtë’ pasi të pranishme ishin edhe disa striptiste.

Në festën e Luizit nuk munguan as disa prej ish-banorëve si Qetsori, Sabiani, Gerti, Ronaldo, Lorenci dhe Beati.

Ndërkohë Krist Aliaj duket se e ka shijuar pafund këtë festë, ku nuk ka pushuar asnjë sekondë së kërcyer.

E jo vetëm kaq, pasi duket se atij i ka pëlqyer njëra nga balerinat, me të cilën flirtoi.

Madje në një moment teksa po kërcenin së bashku, ajo e ka puthur Kristin në buzë.

Nga ana tjetër, kur festa po mbaronte Lorenci u tha atyre se do ti takonte sapo BB VIP të mbaronte.

Shiko videon:

Nga rubrika