Web Analytics
BallinaSHOWBIZKur Shyhretja del me vajzat, gjithë sytë nga ato

Kur Shyhretja del me vajzat, gjithë sytë nga ato

Shyhrete Behluli komentohet shpesh për dukjen.

Kjo përpos zërit unik e këngëve të bukura që sjell vazhdimisht.

Tashmë e gjithë familja e saj është në qënder të mediave rozë.

Duke përfshirë këtu edhe renë e saj Learta Jakupi që është shumë e përcjellur në mediat socoiale.

Vajzat e saj poashtu komentohet për parqitjen.

Sidomos me ngjashmërinë e madhe që kanë me nënën.

Madje Engjellusha vajza e vogël e këngëtares, këndon bashkë me të në dasma duke realizuar këngë të shumta bashkë.

Së fundmi Shyhretja publikoi një foto me vajzat e vogla Engjin dhe Gresen.

Ndërsa marrin vëmendjen me dukjen, që të trija duken mjaft zonja./InfoKosova/

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit