Kush është i dashuri i ri i vajzës së Lutfi Hazirit?

Javë më parë Kënga beri publike lidhjen e saj përmes një fotografie në instagram.

Në këtë foto ajo pranoj shumë komente nga më të ndryshme teksa uronin çiftin, shkruan InfoKosova.

E shumë nga komente ishin të tipit se i dashuri i Këngës ‘ nuk mund të jetë shqiptar’, sipas pamjes së jashtme.

Por kush është, nga është dhe a është shqiptar apo jo?, Kënga ende nuk ka treguar pasi po vazhdon ta mbajë mister këtë qështje./InfoKosova/