Web Analytics

Luana Vjollca provokon edhe duke lexuar libër

Botuar nga: InfoKosova

Prezantuesja e njohur, Luana Vjollca, së fundmi ka nisur t’i pëlqejë shumë librat.

Këtë e ka bërë të ditur vetë ajo përmes një postimi në Instagram.

Ajo tha se kohëve të fundit po “vdes” të blejë libra nëpër aeroporte.

“Kam zëvendësuar blerjen e make upeve me librat, dhe ndjehem shumë mirë për këtë”, ka shkruar Vjollca.

Shiko foton:

Të FUNDIT