Web Analytics

Nuk do ta besoni se kë zgjedh Ledjona mes Sara Gjordenit dhe Kiara Titos

Botuar nga: InfoKosova

Ish banorja e ‘Big Brother VIP Albania’ Ledjona Xheladinaj pak më parë ka realizuar një rubrikë me pyetje dhe përgjigjeje me ndjekësit e saj.

Tek pyetja “Kiara vs Sara Gjordeni”, ajo u treguar e hapur.

“Kiara është vajzë e veçantë dhe plotë vlera dhe sot rrallë gjen vajza të tilla.

I uroj vetëm bekime dhe bebi ardhtë shendosh e mirë” ishte shprehur Ledjona.

Ndërsa për Sarën nuk kishte ndonjë koment.

Shiko foton:

Të FUNDIT