Web Analytics
E hënë, 27 Maj, 2024
13.4 C
Pristina

Kush është ish e dashura xheloze e Romeos që i ka hequr Rozën nga Instagrami? Romeo ia thotë hapur Rozës

Pasditen e sotme, Romeo dhe Meritoni kanë zhvilluar një podcast për ‘Top Albania Radio’ teksa kanë folur për çështje të ndryshme madje bënë dhe paqe duke i këruar falje njëri-tjetrit.

Atyre iu janë bashkuar dhe banorë të tjerë, si Roza, e cila ka kërkuar ‘një përballje’ me Romeon duke i kërkuar ‘llogari’ arsyen pse ai e kishte fshirë nga Instagrami gjatë kohës që kanë qenë jashtë shtëpisë.

Pjesë nga biseda:

Roza: Më ka hequr edhe e kam diskutuar që në fillim, sepse kishte të dashurën xheloze.

Romeo: Kë të dashur kam patur xheloze?

Roza: E di vet ti…

Romeo: E ke gabim.

Po si të kam hequr ty edhe s’kam hequr të tjera? Po dale se kjo s’më rri mua.

Kushedi ç’do kesh bërë…

Të fundit