Web Analytics
BallinaSHOWBIZLedri Vula ‘flirton’ me fansen në koncert, publikohet video

Ledri Vula ‘flirton’ me fansen në koncert, publikohet video

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun.

Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses i ka siguruar atij koncerte të shumta.

Ka qenë një bisedë në koncertin e tij të fundit që është bërë virale në rrjet.

Në video dëgjohet fansja e cila i thotë Ledrit: “Ta ha zemrën”.

Më pas Ledri ripërsërit fjalinë e saj dhe në sfond dëgjohen fanset që thonë: “Nusja më shumë, të fala nuses”.

Por ajo që na ka habitur të gjithëve është reagimi i Ledrit.

Duke qeshur reperi tha: “Nusja më shumë? Ende s’jam martuar”, dhe shtoi: “Mos më thuaj zemrën ta ha, se unë përveç zemrës të gjitha t’i fal”.

Shiko videon:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit