Web Analytics
E diel, 26 Maj, 2024
18.3 C
Pristina

Loredana bën ndryshimin e papritur në pamje, po duket si tjetër person!

Prej kohësh jemi mësuar ta shohim bionde dhe me flokë të gjatë.

Por teksa më herë Loredana vendosi t’i priste flokët, sot ajo sërish ka ndryshuar look.


Në një foto të postuar, ajo shfaqet me flokë të gjata dhe të errëta, look me të cilin nuk e kemi parë ndonjëherë.

Si ju duket ky ndryshim?

Shiko foton:

Të fundit